сертифікація

пілотний проєкт сертифікації педагогічних працівників триває...

Сертифікація є одним із щаблів професійного зростання вчителя Нової української школи. Цей пілотний проєкт є оцінюванням професійних компетентностей вчителя та потужним стимулом до фахового вдосконалення. Сертифікація допомагає виявити кращих вчителів початкових класів – професіоналів та агентів змін у освіті, готових поширювати свій досвід.

За ініціативою комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Запорізької міської ради з січня 2021 року організована діяльність Школи професійного зростання «Сертифікація: шлях до особистісного та професійного розвитку вчителів початкової школи». Це професійна спільнота, до якої увійшли більше 50 педагогічних працівників міста Запоріжжя.
Цільова аудиторія – це вчителі початкових класів, які проходять сертифікацію-2021 або планують проходити в наступному році, заступники директорів закладів загальної середньої освіти, які опікуються початковою школою та інші зацікавлені особи.

Терміни: 4-ий тиждень щомісяця (січень – листопад 2021).

Фаховий розвиток педагогічних працівників щодо сертифікації здійснюється також шляхом координації діяльності веб-спільноти Google classroom, до якої долучилися 58 педагогів. Проводиться індивідуальна консалтингова робота за запитом. 

педагогічна онлайн локація

школа професійного зростання вчителів початкових класів

ПРОГРАМИ ОНЛАЙН-ЗАНЯТЬ

Е-дайджест новин