You are currently viewing Фасилітативні зустрічі із заступниками директорів з виховної роботи Олександрівського району

Фасилітативні зустрічі із заступниками директорів з виховної роботи Олександрівського району

02.09.2021 відбулась інформаційно – методична нарада із заступниками директорів з виховної роботи освітніх закладів району у приміщенні Громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій» Хаб «Platforma ZP». На нараді підвели підсумки і визначили перспективи співробітництва професійної спільноти заступників директорів з виховної роботи з консультантом відокремленого структурного підрозділу КУ «ЦПРПП» ЗМР. Сформували і оновили структуру методичного супроводу педагогів, класних керівників району. Консультант відокремленого структурного підрозділу КУ «ЦПРПП» ЗМР по Олександрівському району Ухналь О.Б. презентувала заступникам директорів основні напрямки роботи з виховання і розвитку нової української школи, надала рекомендації щодо планування роботи відповідно до державних документів. Запропонувала прочитати статтю соціолога Вікторії Бриндзи «Як відмовитись від пострадянських цінностей в новій українській школі» для її обговорення на наступній зустрічі.
Цікавими і корисними для присутніх були Life hack з організації літнього відпочинку в пришкільному таборі, з якими виступила директорка пришкільного табору «Веселка», заступник директора ЗЗСО № 5 Шамрай С.В., демонструючи відеосюжети з діяльності табору «Веселка».
Корисним досвідом з організації і проведення святкових заходів до початку навчального року («не лінійок») стали для присутніх виступи заступників директорів освітніх закладів Романютенко І.Ю. (ЗГ № 11), Куртової С.С ( ЗЛ № 105).
На практиці заступники директорів отримали знання із інформаційно – компютерних технологій, навчаючись створювати цікаві ефективні тематичні ролики. MediaLab «Відеоролик за 10 хвилин» провела для всіх заступник директора ЗЛ № 105 Куртова С.С. Заступники директорів створили ролик і привітали всіх з початком нового року.
Всі матеріали наради були розміщені в гугл – класі для заступників директорів для використання в роботі.
Координатор відокремленого підрозділу КУ «ЦПРПП» ЗМР по Олександрівському району Ухналь О.Б.