You are currently viewing Казка як засіб психологічної корекції

Казка як засіб психологічної корекції

У серпні на «Не конференції», яку проводив КУ «ЦПРПП» ЗМР, зовсім не випадково мою увагу привернула яскрава виставка дитячих книжок, ігор та іграшок. Біля них стояла цікава молода жінка, яка відразу запропонувала подивитись книжки і розказала про них. Так ми познайомились із Юлею Чмельовою дитячою письменницею, сказкотерапевтом і арт – терапевтом.
Юлія має дві освіти, за фахом вона філолог і психолог. Пізніше я дізналась про те що спонукало її, випускницю філологічного факультету ЗНУ, який вона, доречи, закінчила з червоним дипломом, стати письменницею і психологом. Це велика материнська любов до дитини… Тепер вона має можливість допомагати і іншим дітям. Юлія Чмельова працює з дітьми різного віку. За допомогою казки, її героїв, художніх образів, пісні, фантазії відбувається психологічна корекція особистості дитини.
Такому фахівцю є що розповісти колегам, є чим поділитись. Сама Юлія каже, що дуже рада поділитися із колегами теоретичною і практичною базою для роботи з діточками, які мають проблеми із здоровієм і соціалізацією, труднощі у навчанні.
Тож, порадившись із керівником районного професійного об’єднання психологів Доновською О.В. запросила на зустріч із психологами закладів дошкільної освіти а також тих, хто працює в школах і Інклюзивно – ресурсному центрі Юлію Чмельову.
Зустріч була дуже цікавою і корисною. Фахівці відразу ж знайшли спільну мову, зацікавлено слухали письменницю – казкотерапевта, брали участь у практичній роботі.
Працювали в приміщення Громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій» Хаб «Platforma ZP», дуже дякуємо за створені умови для роботи!

Консультант відокремленого підрозділу КУ «ЦПРПП» ЗМР Ухналь О.Б.