You are currently viewing Пройшов Другий Всеукраїнський форум Центрів професійного розвитку педагогічних працівників

Пройшов Другий Всеукраїнський форум Центрів професійного розвитку педагогічних працівників

участь у ІІ форуміСьогодні консультанти і психологи нашого Центру долучились до участі у Другому Всеукраїнському форумі Центрів професійного розвитку педагогічних працівників “Забезпечення партнерської взаємодії – пріоритетне завдання директора центру професійного розвитку педагогічних працівників”. 

Тетяна Коваленко, директор комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Запорізької міської ради, була запрошена для участі у Форумі в якості спікера з виступом “Партнерство та співпраця з комунальним закладом “Запорізькій обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” Запорізької обласної ради”. У доповіді було представлено міський інноваційний проєкт School_Z – створену електронну освітню платформу для вільного застосування в освітньому процесі вчителями, учнями, батьками в умовах дистанційного та змішаного навчання в закладах загальної середньої освіти міста Запоріжжя.
Реалізація означеного проєкту стала можливою завдяки партнерській взаємодії з комунальним закладом «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради. Дякуємо організаторам Форуму за фахове спілкування та можливість презентувати власний досвід. Висловлюємо окрему подяку Ірені Андрощук та Оксані Король. Бажаємо подальшого розвитку та процвітання. Чекаємо наступної зустрічі.

Фрагмент виступу Коваленко Тетяни, директорки Центру професійного розвитку педагогічних працівників міста Запоріжжя