You are currently viewing Пройшла зустріч вчителів історії і правознавства Олександрівського району

Пройшла зустріч вчителів історії і правознавства Олександрівського району

26 серпня 2021 у Запорізький гімназії № 1 пройшла зустріч вчителів історії і правознавства Олександрівського району присвячені початку навчального року. Колеги підвели підсумки сумісної роботи за міським проектом «School_Z». 

Відзначили роботу творчої групи методичного центру  за підготовлені   методичні розробки з історії України і всесвітньої історії для 7 класу, які могли використовувати  вчителі, учні і батьки в умовах  дистанційного та змішаного навчання. Творча група працювала творчо і відповідально як єдина команда, підтримуючи один одного. Було важко, але цікаво. Така робота є для вчителя умовою професійного вдосконалення. Всі учасники відчули як змінились і стали сильнішими вчителі, що працювали адмінами. До цієї команди в цьому році приєднаються колеги РМЦ. Шість  вчителів  РМЦ пройшли курси підвищення кваліфікації в КЗ «ЗОІППО» дистанційно.

 Вперше вчителі історії Давидова Л.М. (ЗГ № 3), Деєва І.Ш. (ЗГ № 11),Трегубенко Т.І. (ЗЗСО № 76) взяли участь у Всеукраїнському регіональному хакатоні «Ефективна і результативна дистанційна освіта».   Відзначили вчителів, які працювали з обдарованою молоддю. Учениця ЗЗСО № 15 (вчитель Завірова М.Л.) посіла ІІ місце в МАН з філософії на Всеукраїнському рівні. На обласному рівні Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!» в номінації: «Історія України і державотворення!» І,ІІ,ІІІ місця посіли учні ЗГ № 11,ЗЗСО № 15 (вчителі Романютенко І.Ю., Завірова М.Л., Ухналь О.Б.)

 Вчителі історії обговорили важливі питання початку навчального року і визначили, що будуть працювати вивчаючи документи, програми і  рекомендації щодо  Державного стандарту базової середньої освіти, НУШ, Професійного стандарту вчителя,  формувального оцінювання і створення модельних програм. У 2021 – 2022 році вчителі освітніх закладів будуть спиратися на Положення про внутрішню систему якості освіти, Стратегії розвитку якості освіти, річні плани закладу. Національно – патріотичне виховання учнів на уроках і у позаурочний час завжди було вагомою частиною роботи вчителів історії, основні напрямки цієї роботи також були окреслені на інформаційно – методичній нараді. Зустріч проведена консультантом відокремленого структурного підрозділу по Олександрівському району Ухналь О.Б.